Biuro Projektowe KOLPROJEKT działa samodzielnie na rynku od 2008 roku. Mamy duże doświadczenie w zakresie obowiązujących procedur administracyjnych, co pozwala nam sprawnie realizować każde zlecenie, zarówno klienta indywidualnego jak również zamówienia publiczne. W swojej ekipie mamy ludzi posiadających odpowiednie do swojej branży uprawnienia budowlane, poparte przynależnością do zrzeszającej ich Izb Inżynierów. Dzięki naszym uprawnieniom możemy wykonywać także ekspertyzy budowlane oraz okresowe przeglądy budynków. Są to jedne z aspektów które wyróżniają nas na tle konkurencji.

Biuro Projektowe KOLPROJEKT wykona dla Was projekt indywidualny, w swojej ofercie posiadamy również projekty gotowe do adaptacji. Wykonujemy pełnobranżowe projekty od garaży i domków jednorodzinnych po duże inwestycje użyteczności publicznej. Wykonywane przez nasze biuro projekty zawsze odpowiadają potrzebom klienta, nawet najbardziej wymagającego. Projektujemy tak, aby budynki były piękne oraz funkcjonale, by mieszkali Państwo w domach o których zawsze marzyliście.

Jesteśmy z  Inwestorem od początku do końca, czyli od uzyskania niezbędnych dokumentów, poprzez projekt, uzgodnienia aż do odbioru budynku. Pomagamy na każdym etapie: przygotowujemy wnioski o warunki techniczne, robimy projekt, zagospodarowanie terenu, uzyskujemy wszystkie niezbędne uzgodnienia i opinie, składamy projekt w Urzędzie i uzyskujemy pozwolenie na budowę. Sprawujemy także nadzór autorski nad budowaną inwestycją, na życzenie klienta możemy również sprawować nadzór inwestorski oraz obsługę geodezyjną.

Potrzebne jest wsparcie finansowe?? – nasz Doradca  Kredytowy się tym zajmie. Wyszuka  najlepszą ofertę, przygotuje wnioski i zrobi wszystko, by kredyt został przyznany.

Nie boimy się wyzwań, nasze doświadczenie w projektowaniu daje Państwu pewność i gwarancję najwyższej jakości usług. ZAPRASZAMY zatem do współpracy.  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I ZREALIZUJ SWOJE MARZENIA

Copyright@2015 Kolprojekt - Wykonanie  www.detkomp.pl